Aktualności

Szczegóły

Finał Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”

    Komenda Powiatowa Policji w Radzyniu Podlaskim zorganizowała Konkurs Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. Głównym celem konkursu jest upowszechnienie wiedzy o zagrożeniach, z jakimi młodzi ludzie mogą spotkać się w swym codziennym życiu, jak ich unikać oraz do jakich służb mogą zwrócić się o pomoc.

Po eliminacjach szkolnych odbył się drugi etap konkursu – eliminacje gminne. Rozegrały się one 22 maja 2015r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Radzyniu Podlaskim. W jury konkursu zasiedli: asp. Barbara Salczyńska, podkom. Wioletta Józwik – z-ca Naczelnika Wydziału Prewencji KPP w Radzyniu Podlaskim oraz Tomasz Stephan – z-ca Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski.

W zawodach wzięły udział dwie drużyny:

Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim z opiekunami Barbarą Ejsmont oraz Elżbietą Burdon:

 • Amelia Domańska, kl. IV c
 • Aleksandra Kępa, kl. V b
 • Klaudia Kwoczko, kl VI a

Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podlaskim z opiekunem Katarzyną Czarniak:

 • Agata Kościuczyk, IV c
 • Julia Susz, V d
 • Marcel Fijałek, VI b

   Aby wygrać, drużyny musiały przejść trzy konkurencje: prezentacja szkoły oraz bezpiecznego hasła, test wiedzy oraz projekt koszulki. Po zaciętej walce i dogrywce do następnego etapu przeszła drużyna naszej szkoły.

8 czerwca 2015 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim odbył się Powiatowy finał Konkursu Wiedzy Prewencyjnej „Jestem Bezpieczny”. W konkursie rywalizowały reprezentacje szkół:

 • Szkoła Podstawowa w Kępkach,
 • Szkoła Podstawowa w Woli Osowińskiej,
 • Szkoła Podstawowa w Grabowcu,
 • Szkoła Podstawowa w Ostrówkach,
 • Szkoła Podstawowa w Komarówce Podlaskiej
 • Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim.

     W komisji zasiedli: asp. Barbara Salczyńska – oficer prasowy, nadkom. Jerzy Czebreszuk - Komendant Powiatowy Policji, Elżbieta Cybuchowska – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny, Jolanta Kozak -Młodszy Asystent Sekcji Oświaty Zdrowotnej i Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Radzyniu Podlaskim, Bogdan Sozoniuk - Kierownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Radzyniu Podlaskim oraz Adam Ochnio – Kierownik Referatu PT KRUS w Radzyniu Podlaskim.

     Rywalizacja była bardzo wyrównana. Uczennice naszej szkoły zajęła II miejsce, a I miejsceSzkoła Podstawowa w Grabowcu, która będzie reprezentowała powiat radzyński na eliminacjach wojewódzkich. Na zakończenie konkursu wszystkie drużyny otrzymały dyplom dla szkoły, a każdy z uczestników nagrodę rzeczową.

  

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 199 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012