Aktualności

Szczegóły

"Dobry wychowawca, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi,
nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje –
przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil."
~ J. Korczak

     Z okazji niedawno obchodzonego Dnia Edukacji Narodowej nauczyciele naszej szkoły otrzymali gratulacje i nagrody za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej. Wśród szczególnie zasłużonych znaleźli się Ci, którzy od wielu lat zaangażowani są w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia.

    Nagrodę za wzorowe, wyjątkowo sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w służbie Państwa - Medal Złoty za Długoletnią Służbę - otrzymali Agnieszka Lipka i Jarosław Szabrański. Wśród nagrodzonych znalazła się również emerytowana księgowa Urszula Niewęgłowska. Medale Komisji Edukacji Narodowej, będące najwyższym odznaczeniem przyznawanym przez ministra edukacji, otrzymali: Barbara Ejsmont, Agnieszka Kot oraz Waldemar Pietroń. Nagrodę Burmistrza otrzymała Jadwiga Wójcik.
   Wszystkim nagrodzonym oraz pozostałym pracownikom oświaty gratulujemy i życzymy marzeń, które dają się urzeczywistnić, pomysłów, które podpowiada serce, radości z odkrywania drugiego człowieka, cierpliwości i wytrwałości, aby służba dziecku zrodziła jeszcze więcej takich szlachetnych owoców.

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012