Aktualności

Szczegóły

 Z  WIZYTĄ  W LUBLINIE

     24 listopada 2015 r. klasa  I a, II a, IIb i II c wraz ze swoimi wychowawczyniami (Mirosława Maciejewska, Dorota Szczerba, Jolanta Szyma i Iza Paszkiewicz) udały się na wycieczkę do Lublina. Pierwszym punktem wyprawy było Centrum Kongresowe, w którym dzieci obejrzały przedstawienie pt. ,,Kozucha Kłamczucha”.

      To bajka muzyczna dla dzieci o dzielnej dziewczynce Zazulce i perypetiach uparcie kłamiącej Kozuchy.  Spektakl ów to musical dla najmłodszych widzów, którego scenariusz został oparty na krótkim opowiadaniu Janiny Porazińskiej, klasyczki polskiej literatury. Jerzy Turowicz, autor scenariusza i reżyser spektaklu, stworzył opowieść, jak na bajkę przystało – pouczającą,  w której nie było miejsca nawet na chwilę nudy.  Zaś kompozytor - Otto Wiktor Hoffman - ubarwił ową historię atrakcyjną, wpadającą w ucho muzyką.  Na wysokości zadania stanęli także aktorzy, którym udało się nawiązać bardzo dobry kontakt z publicznością.  
        Następnie udaliśmy się do Centrum Rekreacyjno - Edukacyjnego dla dzieci KIDS CLUB w  hali GLOBUS.      To miejsce wyjątkowo wspaniałej zabawy dla dzieci, niesamowitych wrażeń i niezapomnianych chwil radości. W jednym miejscu dzieci mogły aktywnie wypocząć i uczyć się w trakcie zabawy. Dla każdego dziecka znalazło się coś interesującego do wypoczynku, zabawy i nauki:
-dwie konstrukcje zabawowe z mnóstwem atrakcyjnych przejść i przeszkód,
-urządzenie dmuchane do skakania,
-cztery pneumatyczne armatki do strzelania,
-dwie profesjonalne ściany wspinaczkowe z zapewnioną asekuracją,
-panele i zabawki edukacyjne,
-bujaki, samochody, dmuchane piłki, klocki,
-automaty do gier zręcznościowych i symulatory.

Oto krótka fotorelacja:

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012