Wycieczka klas I do Siedlec

W środę  20 kwietnia 2016 r. uczniowie z klas: I a, I d i I b wraz z paniami (Mirosławą Maciejewską, Agnieszką Grochołą, Janiną  Banach, Izą Korulczyk) udali się na wycieczkę szkolną do Siedlec. Tam o godz. 900 na deskach Sceny Teatralnej Miasta Siedlce  obejrzeli spektakl- balet  w wykonaniu  dzieci  ze Szkoły Tańca do Caro Dance pt. ,,Lodowa Kraina".

Była  to bajkowa opowieść o rodzeństwie Mai, Amelii i Krystianie. Dwie młodsze siostry wiecznie się kłócą. Amelia obwinia Maję, że jest zła, że ma lodowate serce, a jej zachowanie doprowadziło do wyjazdu rodziców. Jedynym rozjemcą kłótni małych dziewczynek jest starszy brat Krystian, który pragnie, aby jego siostry w końcu zaczęły żyć w zgodzie. Dla uspokojenia niemiłej atmosfery, Krystian zaczyna czytać siostrom bajkę o dwóch dziewczynach, Annie i Elsie. Siostry bardzo szybko zaczynają utożsamiać się z bohaterkami bajki. Opowieść uświadamia im jak ważna jest rodzina i miłość.
    Po bardzo ciekawym muzyczno-tanecznym przedstawieniu  udaliśmy się do Centrum Zabaw  MŁYNEK, gdzie  dzieci bawiły się świetnie w suchych basenach z piłeczkami, na zjeżdżalniach, ścianach wspinaczkowych, samochodzikach, motorach …
   Ten miły pobyt zakończył się  zjedzeniem ciepłego posiłku  (pizza +  soczek), po czym udaliśmy się w drogę powrotną do Radzynia, gdzie czekali rodzice ciekawi wrażeń ich pociech z wycieczki.