KONKURS PLASTYCZNY ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 5 października 2016 r. w sali Galerii Oranżeria odbył się wernisaż prac plastycznych  konkursu „Gdzie chrzest, tam nadzieja” zorganizowanego w ramach obchodu jubileuszu 1050-lecia Chrztu Polski.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

Kategoria I - przedszkola

I miejsce – Emilia Grochowska, Zespół Szkół w Białce (przyg. Lucyna Stolarczyk)

II miejsce – Izabela Mańko, Zespół Szkół w Białce (przyg. Lucyna Stolarczyk)

III miejsce – Dorota Koczkodaj, Szkoła Podstawowa w Żabikowie (przyg. Magdalena Palczewska)

Kategoria II - klasy I – III szkół podstawowych

I miejsce – Kinga Morawik, Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych (przyg. Kinga Kułak)

II miejsce – Julia Sekut, Szkoła Podstawowa w Paszkach Dużych (przyg. Kinga Kułak)

III miejsce – Martyna Dmitruk, Zespół Szkół w Białce

Wyróżnienie  - Wojciech Dymek, Szkoła Podstawowa nr 2 w Radzyniu Podl. (przyg. Beata Kamela)

Kategoria III - klasy IV – VI szkół podstawowych

I miejsce – Monika Pawlina, Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podl. (przyg. Barbara Ejsmont)