Maja Krupska i Filip Skwara odebrali nagrody dla laureatów konkursów przedmiotowych.

12 maja 2017 r. w auli Centrum Transferu Wiedzy Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II odbyła się Uroczysta Gala Podsumowania Konkursów Przedmiotowych i Tematycznych organizowanych w bieżącym roku szkolnym przez Lubelskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Lubelskim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Nasi uczniowie wraz z opiekunami również uczestniczyli w tej podniosłej uroczystości.

Maja Krupska (VIC) została doceniona jako laureatka Konkursu z Języka Angielskiego oraz Konkursu Polonistycznego, natomiast Filip Skwara (VIC) otrzymał nagrodę dla laureata Konkursu Ortograficznego. Uczniów do olimpiad przygotowały Pani Mirosława Pałasz (j.polski) oraz Pani Marta Jaroszyńska (j.angielski).

Nagrody i dyplomy zostały wręczone przez Lubelskiego Kuratora Oświaty - Panią Teresę Misiuk, dyrektora LSCDN- Pana Andrzeja Zielińskiego, dyrektora Wydziału Oświaty i Wychowania Miasta Lublin oraz Panią Annę Tarnowską - Waszak, dyrektora Uniwersytetu Otwartego KUL Jana Pawła II. Uroczystość uświetniły występy artystyczne dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 21 im. Królowej Jadwigi w Lublinie.

Naszym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach.