V RADZYŃSKA PARAOLIMPIADA - "GDY JEDYNKA KIBICUJE, CAŁA HALA PODSKAKUJE!"

W niedzielę 8 października uczniowie z kl. IV C, V B, VII C oraz chętni z innych klas wzięli udział w V Radzyńskiej Paraolimpiadzie. Miała ona miejsce w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ZSP w naszym mieście. Organizatorem wydarzenia było Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy".

Opiekę nad dziećmi stanowiły: p. Barbara Ejsmont, p. Agnieszka Lipka, p. Marta Jaroszyńska, p. Iwona Wlizło, p. Jolanta Samsonowicz-Kowalska oraz p. Ewa Wysokińska. Wspólnie śpiewaliśmy, graliśmy na tamburynach, grzechotkach i innych instrumentach. Wszystko po to, by wesoło kibicować dzielnym zawodnikom olimpiady podczas zdobywania paszportów sprawności. Chętni uczniowie naszej szkoły również dołączyli do rywalizacji i wzięli udział w wielu konkurencjach.

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy puchar i dyplomy:

- za zajęcie II miejsca w Konkursie na najciekawszą "Wesołą Piosenkę Kibica”,
- za zajęcie II miejsca w Konkursie na najbardziej kolorową „Tęczową Drużynę”,
- za zajęcie III miejsca w Konkursie na najciekawszy „Promocyjny Plakat” Radzyńskiej Paraolimpiady.

Ponadto otrzymaliśmy tytuły: „Rozśpiewanej" oraz "Serdecznej Drużyny Kibiców".