„My uczniowie klasy pierwszej

Szkoły Podstawowej nr 1 w Radzyniu Podlaskim

Ślubujemy...”

W piątek 27 października 2017 roku o godz.16.30 odbyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Na uroczystość przybyli rodzice oraz zaproszeni goście. Pierwszoklasiści zaprezentowali część artystyczną, na którą złożyły się wiersze, piosenki oraz turniej sprawności i wiedzy oceniany przez jury, w skład którego weszli:  Dyrektor szkoły Danuta Bukryj – Pałka, w-ce Dyrektor Agnieszka Lipka, Burmistrz Miasta Jerzy Rębek oraz przedstawicielka Rady Rodziców p.Małgorzata Mikitiuk.

Część artystyczną poprowadziły przedstawicielki Samorządu Szkolnego: Amelka Korulczyk, Monika Pawlina, Dominika Wojtaszak i Kinga Kozioł. Później nastąpił AKT PASOWANIA. Na zakończenie uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz maskotki od rodziców. Następnie głos zabrali Pani Dyrektor i Pan Burmistrz, którzy podziękowali za ładny występ. Pan Burmistrz rozdał słodkie upominki wszystkim pierwszakom. Po uroczystości odbyła się sesja zdjęciowa, po której dzieci udały się na słodki poczęstunek.

Wychowawczynie klas pierwszych Elżbieta Duk i Jolanta Szyma dziękują wszystkim, którzy pomogli w organizacji tego ważnego dla pierwszaków dnia. Szczególne podziękowania kierujemy do uczennic klas starszych, które z wielkim zaangażowaniem i wdziękiem poprowadziły część artystyczną.

DZIĘKUJEMY.