III edycja konkursu plastycznego „Radzyń segreguje!”

Nastąpiło rozstrzygnięcie III edycji konkursu plastycznego, ogłoszonego przez Burmistrza Miasta Radzyń Podlaski  pt. „Radzyń segreguje!” Praca w formie plakatu, miała zachęcać do  segregacji odpadów komunalnych.

Dnia 9 listopada bieżącego roku zwycięzcy i wyróżnieni uczniowie, otrzymali nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Miasta Jerzego Rębka. Ponadto, każdy z nagrodzonych uczestników otrzymał kalendarz ekologiczny  na rok 2018, w którym prezentowane są dzieła „wyłonionych artystów”.

Uczniowie  Szkoły  Podstawowej   nr 1 im. Bohaterów Powstania Styczniowego, wykonali prace konkursowe   pod kierunkiem  nauczycieli: Barbary Ejsmont, Jolanty Sochal, Małgorzaty Szram. Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców wśród, których są uczniowie naszej szkoły.

I miejsce w kategorii klas I – III zdobyła Martyna Wyrwisz  - uczennica klasy IIa  - opiekun pani Jolanta Sochal,

II miejsce  w kategorii klas IV –VII  zdobyła Monika Pawlina uczennica klasy VII c - opiekun pani Barbara Ejsmont.

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienia:

1.Zuzanna Czaplińska z klasy IV a - opiekun pani Małgorzata Szram,

2.Marta Kowalik z klasy VI a  - opiekun pani Małgorzata Szram,

3.Julia Sochal z klasy V a  - opiekun pani Jolanta Sochal,

4.Anna Zając z klasy IV a  -opiekun pani Małgorzata Szram.

Wszystkim nagrodzonym uczniom, a także ich opiekunom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.