Nasza szkoła – miejsce,  gdzie uczymy się, pracujemy, jesteśmy, spotykamy drugiego człowieka,  może być miejscem, gdzie rodzi się Bóg?

,, Tak dużo od każdego z nas zależy, bo życie człowieka miłością się mierzy...”

5 stycznia 2018r. uczniowie kl. VII c i chór szkolny pod kierunkiem p. Barbary Ejsmont  i p. Izabeli Korulczyk, przygotowali szkolne jasełka pt.:,, Boże Narodzenie w Szkole Podstawowej nr 1”.

Współczesna i żartobliwa forma przedstawienia, tak bliska naszej rzeczywistości szkolnej, ukazywała walkę dobra ze złem w prostych sytuacjach naszej codzienności.

Na zakończenie Pani Dyrektor Danuta Bukryj-Pałka, podziękowała dzieciom i paniom, które przygotowały przedstawienie oraz wręczyła nagrody z szkolnego  konkursu wiedzy o tradycjach i zwyczajach związanych z Bożym Narodzeniem.  Podziękowania i nagrody otrzymali również wszyscy uczestnicy szkolnego konkursu szopek bożonarodzeniowych.

Izabela Korulczyk i Barbara Ejsmont