Wyniki konkursu pt. „Radzyń Podlaski – moje miasto dawniej i dziś”

22 stycznia 2018 r. odbył się szkolny konkurs wiedzy zorganizowany dla uczniów klas trzecich pt. „Radzyń Podlaski – moje miasto dawniej i dziś”. Organizatorem była p. Elżbieta Duk.

Już czwarty raz trzecioklasiści zmagali się z dość trudnymi zagadnieniami dotyczącymi czasów współczesnych i historii naszego miasta. Nie było to wcale takie proste. Trzeba przyznać, że poziom wiedzy dzieci był bardzo wysoki.

Po dokonaniu oceny prac i zsumowaniu zdobytych punktów, spośród 21 uczestników wyłoniono następujących zwycięzców:

• I miejsce zajęła Gabriela Wierzbicka z kl. III c,
  • II miejsce – Małgorzata Zając z kl. III d,
  • III miejsce – Zuzanna Siemionek z kl. III d.
  • Wyróżnienie otrzymała Aleksandra Obrębska z kl. III d.

Podziękowania  za współpracę składam p. Agnieszce Kot, wychowawcom klas trzecich p. Mirce Maciejewskiej, p.  Dorocie Gomółce, p. Iwonie Jurek, p. Bożenie Wojtaś oraz Dyrekcji Szkoły.

Elżbieta Duk.