KOCHAM  BABCIĘ  I  DZIADZIUSIA

O tym, że Dzień Babci i Dzień Dziadka to święta pełne rodzinnego ciepła i życzliwości można było przekonać się w  klasie III a 12.02.2018 r. Swoje ukochane babcie i dziadków do szkoły zaprosili uczniowie wraz z wychowawczynią - Mirosławą  Maciejewską  oraz  nauczycielką  wspomagającą - Agnieszką  Grochoła - Kalicką.

Babcie i dziadkowie z uśmiechem na twarzach i łezką wzruszenia obejrzeli akademię przygotowaną  przez  wnuczęta, które  zaprezentowały  swoje umiejętności recytatorskie, wokalne, muzyczne i plastyczne. Oprócz  wierszy  i  piosenek  pełnych  słów wdzięczności, miłości,  szacunku dla  swoich dziadków, dzieci  pięknie  zagrały  na  fletach  melodię  piosenki ,,STO  LAT". Życzyły im wszystkiego  najlepszego, przede wszystkim  dużo, dużo  zdrowia,  szczęścia  i  radości.
    Na  koniec  występu  nie  zabrakło  własnoręcznie  wykonanych  upominków. Po występie babcie i dziadkowie zostali zaproszeni na pyszny poczęstunek, a  w  międzyczasie  odbywały  się  konkursy  dla  dzieci  i  gości, które  przyniosły  wiele  śmiechu,  radości  oraz  słodkich  nagród.