Wyniki eliminacji powiatowych XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W dniu 21 marca 2018 roku w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Radzyniu Podlaskim odbyły się eliminacje powiatowe XLI Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” składające się z części pisemnej oraz ustnej (finałowej).

Współorganizatorem eliminacji była  Komenda Powiatowa PSP w Radzyniu Podlaskim. Uczestnicy eliminacji podzieleni zostali na trzy grupy wiekowe, tj. grupa I – szkoły podstawowe klasy IV-VI, grupa II – klasa VII oraz II i III gimnazjum, grupa III – szkoły ponadgimnazjalne. Naszą szkołę reprezentowali laureaci eliminacji miejskich: Ewa Siemionek i Natalia Niewęgłowska z klasy VIa w grupie I i Mikołaj Król z klasy VIIb w grupie II.

Pierwsze miejsce w swojej grupie wiekowej  zdobyła uczennica naszej szkoły Ewa Siemionek, natomiast drugie miejsce zdobyła Natalia Niewęgłowska. Ewa będzie reprezentować powiat radzyński na eliminacjach wojewódzkich w Lublinie. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów