Uroczyste podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego "MISTRZ KOMPUTERA"

20 kwietnia 2018 roku odbyło się uroczyste podsumowanie IX Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „MISTRZ KOMPUTERA” dla uczniów szkół podstawowych. Dzięki życzliwości władz Politechniki Lubelskiej spotkanie miało miejsce w gmachu Uczelni, na Wydziale Elektrotechniki i Informatyki. Uroczystość wręczenia dyplomów i nagród swym przybyciem uświetniły władze Politechniki Lubelskiej, dyrektorzy szkół oraz sponsorzy.

Konkurs został objęty patronatem naukowym przez Jego Magnificencję Rektora Politechniki Lubelskiej Pana prof.dr hab.inż.Piotra Kacejko.

Patronat honorowy sprawowali:

• Lubelski Kurator Oświaty Pani Teresa Misiuk,
  • Prezydent Miasta Lublin Pan Krzysztof Żuk,
  • Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli,
  • Polskie Towarzystwo Informatyczne i ECDL region Lublin,

Miło nam poinformować, że uczennica  klasy  VIa Patrycja Borkowska została finalistą tego konkursu, którą  przygotował p.W.Pietroń. Wszyscy uczestnicy III etapu konkursu otrzymali dyplomy i nagrody, a ich nauczyciele podziękowania. Wspaniałą niespodzianką dla młodzieży i ich nauczycieli, zorganizowaną przez organizatorów, były warsztaty przygotowane i przeprowadzone przez pracowników naukowych Politechniki Lubelskiej.