VI RADZYŃSKA PARAOLIMPIADA

7 października br. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy ZSP w Radzyniu Podlaskim odbyła się VI Radzyńska Paraolimpiada. Organizatorem wydarzenia było Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Ósmy Kolor Tęczy". Jak co roku, uczniowie naszej szkoły pojawili się na trybunach, aby dopingować uczestników imprezy.

Przygotowania do tego wydarzenia rozpoczęli dużo wcześniej. Wspólnie wykonali kolorowy plakat, na którym każdy z nich odbił swoją dłoń. Uczniowie wraz z opiekunami przygotowali kilka wesołych okrzyków, którymi zagrzewali zawodników do różnych rywalizacji. Podczas imprezy wszyscy wesoło się bawili i kibicowali dzielnym uczestnikom olimpiady. Opiekę nad dziećmi sprawowały: wicedyrektor szkoły - p. Krystyna Mocarz, p. Elżbieta Burdon, p. Anita Koczkodaj, p. Ewa Sobieszek.
Do zobaczenia za rok! Już nie możemy się doczekać, pamiętajmy, że "wszyscy jesteśmy inni a jednak tacy sami”.