Konkurs ,,Mistrz Komputera”

Zapraszamy  uczniów klas VI-VIII interesujących się informatyką, do wzięcia udziału w kolejnej edycji Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego „Mistrz Komputera”. Celem konkursu jest: wdrożenie uczniów do stosowania komputera, oprogramowania i sieci Internet, zainteresowanie ich technologią informacyjną i rozwojem informatyki oraz uświadomienie zagrożeń wynikających z niewłaściwego wykorzystania komputera.

Patronat honorowy sprawują: Prezydent Miasta Lublin, Lubelski Kurator Oświaty, Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat naukowy: Rektora Politechniki Lubelskiej.

Eliminacje szkolne odbędą się w dniu 13.02.2020r. o godz. 855 w sali stołówki szkolnej. Zgłoszenia przyjmuje p.W.Pietroń  sala nr 7 w terminie do 12.02.2020r.