Aktualności

Szczegóły

Szanowni Rodzice!

     Mija pierwszy tydzień zamkniętej szkoły. Spotykamy się w trudnym czasie związanym z pandemią. Mam świadomość, że od nas, dorosłych, wiele zależy. Chcę Państwa zapewnić, że zrobimy wszystko, aby w tej nietypowej sytuacji możliwie najlepiej uczyć dzieci i młodzież. W zakładce „Zadania dla ucznia” umieszczamy od poniedziałku (16 III 2020r.) wskazówki do pracy, ćwiczenia, zadania. Proszę, aby dzieci pracowały rytmicznie i, o ile się da, samodzielnie. Wiemy, że w przypadku dzieci młodszych wymaga to Państwa instrukcji i wsparcia, za co serdecznie dziękuję i jednocześnie proszę o zrozumienie.  

       Drodzy Rodzice uczniów klas ósmych. W bloku „Zadania dla ucznia” zebrałam przydatne linki, m.in. https://lektury.gov.pl/ . Uczniowie mogą tu odszukać lektury obowiązkowe  i nieobowiązkowe. W informacji „Propozycje MEN i OKE Kraków” poprzez link znajduje się dostęp do przykładów zadań egzaminacyjnych. To ten sam materiał, który znajduje się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (CKE) https://www.cke.gov.pl/egzamin-osmoklasisty/materialy-dodatkowe/zestawy-zadan-powtorkowych/.  Ważne, aby dzieci rozwiązywały zadania systematycznie, a swoją pracę porządkowały. W celu możliwości konsultowania, przesłania rozwiązanych zadań, napisanych wypracowań, wymiany informacji, itp. jeszcze dziś zamieścimy na stronie służbowe adresy poczty elektronicznej do każdego nauczyciela.

     Gdyby dziecko potrzebowało rozmowy, wsparcia psychologicznego, proszę pisać na mój adres lub adres wychowawcy. Na pewno takie zorganizujemy.

     Drodzy Rodzice. W związku z wieloma pytaniami, na które jako dyrektor szkoły nie odpowiem, np. czy egzaminy odbędą się w pierwszym terminie, podaję link do wypowiedzi Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego na najczęściej pojawiające się pytania ze strony uczniów, nauczycieli i rodziców:

https://www.youtube.com/watch?v=iN6Io95nuus&feature=youtu.be

    Uprzejmie proszę o śledzenie kolejnych komunikatów na stronie szkoły .

Zapewniam o szacunku, życzę zdrowia.

Z poważaniem,

Bożena Płatek

Dyrektor Szkoły

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 2 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012