Szkolna świetlica i obiady od 1.09.2020r.

Szanowni Rodzice!

Od 25.05.2020r. do 15.06.2020r. włącznie  Szkoła będzie przyjmowała zgłoszenia dzieci do świetlicy i na obiady w szkolnej stołówce. Karta zgłoszenia dostępna na stronie szkoły od 20.05.2020r. /Dla rodziców. Druki i  dokumenty do pobrania/.

Sposób dostarczenia Karty:

wypełniona, zeskanowana i odesłana na adres szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

lub dostarczona do sekretariatu w godz. od 8.00 do 15.30

Gdyby w podanym terminie szkoły nadal pracowały zdalnie, Karty będą przyjmowane w holu na parterze w godz. od 10.00 do 15.00 oraz elektronicznie.

Zapisy koordynuje pani Agnieszka Kot, kierownik świetlicy.

Bożena Płatek