Informacja o egzaminie ósmoklasisty 2020

W pierwszym terminie do egzaminu przystąpiło 80 uczniów naszej szkoły z klas: VIIIa, VIIIb, VIIIc i VIIId. Egzaminu nie pisało dwóch uczniów z klasy uzawodowionej. Sprawdzian państwowy przebiegał bez zakłóceń. Zespoły Nadzorujące perfekcyjnie wykonały swoje zadania, a młodzież wzorowo wywiązała się z obowiązków w tym szczególnym czasie.

Dziękuję Nauczycielom za odpowiedzialną pracę, Rodzicom za wsparcie dzieci oraz niezwykle trudne rodzicielskie obowiązki, natomiast Uczniom składam podziękowanie za postawę pełną zrozumienia dla sytuacji i życzę bardzo dobrych wyników.

Zaświadczenia o wynikach egzaminu, zgodnie z informacją Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, mają być przekazane do 31 lipca 2020r. Informację o terminie i formie odbioru szkoła przekaże odrębnie.

Bożena Płatek

Przewodnicząca Szkolnej Komisji Egzaminacyjnej