Aktualności

Szczegóły

Dzień Edukacji Narodowej

     15 X 2020r. po południu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dyrektor szkoły, pani Bożena Płatek, powitała uczniów, nauczycieli, pracowników administracji oraz obsługi. Siódmoklasiści-reprezentujący Samorząd Uczniowski- w niniejszych słowach wyrazili szacunek dla pracy pedagogów:

     „Nauczyciele, to przyjaciele, którzy od najmłodszych lat prowadzą nas za rękę w dorosły świat. Wytrwale pomagają w zdobywaniu wiedzy. Dzięki nim nieobce są nam tajemnice tego świata. Labirynty życia są łatwiejsze do pokonania, a wzory stają się czytelne i łatwe do naśladowania. Nauczyciele wzbogacają nasz język, dbając o prawidłową i piękną polszczyznę. Zaznajamiają nas z urokami okolicy i kraju. Dzięki nim poznajemy podwaliny naszej historii i kultury.

    Dzisiaj, Drodzy Nauczyciele, zapewniamy Was o pamięci i wdzięczności. Dziękujemy za poświęcony czas, cierpliwość, za ogrom przekazywanej wiedzy, gorące serca i pomocne dłonie.

    Życzymy wiele radości i satysfakcji z wykonywania niełatwej pracy Nauczyciela. Niech nasza wdzięczność i pamięć będzie najpiękniejszym bukietem i prezentem w Dniu Święta. Wszystkiego najlepszego!”

     Po wystąpieniu uczniów pani Bożena Płatek złożyła pracownikom życzenia i wręczyła Nagrody Dyrektora Szkoły. Nagrodę Burmistrza Miasta za szczególne osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze otrzymała Pani Jolanta Chwedoruk.

Dziękujemy pracownikom emerytowanym, rodzicom, uczniom, instytucjom za skierowane do nas życzenia!

 

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012