Szczegóły

Godziny dostępności nauczycieli
w roku szkolnym 2022/2023

Lp.

Nazwisko i imię

dzień tygodnia

od godz.

do godz.

sala

  1.  

Banasiuk Krzysztof

wtorek

13.30

14.30

27

  1.  

Błażewicz Maria

czwartek

14.20

15.20

39

  1.  

Bobruk Małgorzata

środa

13.30

14.30

23

  1.  

Chwedoruk Jolanta

środa

14.30

15.30

29

  1.  

Duk Elżbieta

środa

11.40

12.40

25

  1.  

Ejsmont Barbara

środa

12.25

13.25

18

  1.  

Filipiuk Ewa

czwartek
 (I i III tydzień m-ca)

14.35

15.35

40

  1.  

Frączek Katarzyna

wtorek

11.40

12.40

20

  1.  

Gomółka Dorota

czwartek

12.25

13.25

21

  1. 10.  

Grochoła – Kalicka Agnieszka

wtorek

13.30

14.30

20a

  1. 11.  

Grzywna Kinga

piątek

13.00

14.00

11

  1. 12.  

Jaroszyńska Marta

wtorek

13.30

14.30

38

  1. 13.  

Jastrzębska Beata

czwartek

14.30

15.30

29

  1. 14.  

Jurek Iwona

czwartek

11.40

12.40

16

  1. 15.  

Kłos Danuta

piątek

8.50

9.50

9

  1. 16.  

Koczkodaj Anita

wtorek

13.30

14.30

21a

  1. 17.  

Korulczyk Izabela

poniedziałek

14.30

15.30

37

  1. 18.  

Kot Agnieszka

czwartek

8.00

9.00

29

  1. 19.  

Kowalik Irina

wtorek

11.40

12.40

pokój nauczycielski

  1. 20.  

Laskowska – Woźny Monika

środa

13.30

14.30

15

  1. 21.  

Lipka Teresa Agnieszka

czwartek

15.00

16.00

sekretariat

  1. 22.  

Maciejewska Mirosława

środa

12.30

13.30

26

  1. 23.  

Michalak Nina

środa

11.25

12.25

12

  1. 24.  

Miłosz Agnieszka

poniedziałek

14.30

15.30

30

  1. 25.  

Moroniak – Młynarczyk Katarzyna

czwartek

14.30

15.30

20a

  1. 26.  

Oworuszko – Litwiniec Ilona

wtorek

15.00

16.00

29

  1. 27.  

Patoka Anna

czwartek

13.30

14.30

28

  1. 28.  

Piec Ewa

czwartek

13.45

14.45

18

  1. 29.  

Pietroń Waldemar

poniedziałek

13.30

14.30

7

  1. 30.  

Sieromska Renata

poniedziałek

15.00

16.00

sekretariat

  1. 31.  

Smęt Mariusz

piątek

12.30

13.30

pokój trenerów

  1. 32.  

Sochal Jolanta

czwartek

12.30

13.30

14a

  1. 33.  

Soczyńska Ewa

piątek

7.00

8.00

41

  1. 34.  

Szabrańska Ewa

poniedziałek

15.00

16.00

32

  1. 35.  

Szabrańska Grażyna

wtorek

15.00

16.00

32

  1. 36.  

Szabrański Jarosław

poniedziałek

14.35

15.35

17

  1. 37.  

Szczerba Dorota

poniedziałek

7.45

8.45

27

  1. 38.  

Szerszonowicz Marek

środa

13.30

14.30

pokój trenerów

  1. 39.  

Szram Małgorzata

czwartek

14.30

15.30

24

  1. 40.  

Szyma Jolanta

środa

12.25

13.25

19

  1. 41.  

Śmieciński Patryk

środa

14.30

15.30

35 lub 33

  1. 42.  

Twarowska Elżbieta

środa

14.30

15.30

31

  1. 43.  

Wlizło Iwona

poniedziałek

7.45

8.45

27

  1. 44.  

Wlizło Janusz

wtorek

12.30

13.30

pokój trenerów

  1. 45.  

Zając Elżbieta

środa

16.00

17.00

29

  1. 46.  

Zbaracka Anna

wtorek

12.40

13.40

18

   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012