Aktualności

Szczegóły

 

 

Czytaj więcej...

Szczegóły

 

 

 

 

 

 

Szczegóły

Turniej Szachowy z okazji Święta Szkoły

      9 stycznia 2023 r. odbył się Turniej Szachowy z okazji Święta Szkoły. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas 1-3. Organizatorem turnieju była Pani Agnieszka Lipka. Nadzór sędziowski sprawował Pan Adam Pękała.

Czytaj więcej...

Szczegóły

JEDYNKA W KOLORZE NIEBA

        Z okazji finału akcji: ,,Akceptuj i bądź życzliwy” zorganizowanej już po raz kolejny w naszej szkole, wszyscy uczniowie i pracownicy ubrali się na niebiesko. Wchodząc do szkoły, już od wczesnych godzin rannych można było usłyszeć ,,niebiańską” muzykę, kojącą nasze uszy i wprowadzającą w przyjemną atmosferę spokoju, harmonii i życzliwości. Sztafeta błękitnych serc, która trwała od tygodnia i miała się zakończyć w dniu finału, rozkręciła się na dobre, a uczniowie na każdej przerwie chętnie gromadzili się na szkolnym korytarzu, by skorzystać z banku dobrych pomysłów, przejść ścieżką mocy dobra i uczynić coś dobrego dla innych.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Spotkanie z trenerem personalnym Pawłem Marcinkowskim

     Przeciętny dzień listopadowy zaczął się w naszej szkole nieprzeciętnie. Uczniowie klas 7-8 otrzymali olbrzymią dawkę motywacji podczas spotkania z trenerem personalnym Pawłem Marcinkowskim, właścicielem klubu fitness Fity.

Czytaj więcej...

Szczegóły

 

Regulamin konkursu

 

Szczegóły

Porządkujemy mogiłę  powstańców  styczniowych

     Wykorzystując piękną pogodę uczniowie z grupy wolontariackiej działającej przy naszej szkole wraz z panią Anną Zbaracką i księdzem Krzysztofem Banasiukiem uporządkowali mogiłę powstańców styczniowych.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Wizyta piłkarska

      Dziś nasze maluszki z klas 1-3 mogły poczuć się jak prawdziwi zawodnicy, a to za sprawą wizyty piłkarzy i trenerów z klubu LKS Orlęta Radzyń Podlaski. Zabaw i aktywności  było co niemiara. Zapraszamy do naszej fotorelacji z tej niecodziennej wizyty.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Event - Rok Ignacego Łukasiewicza

     Uczniowie klas 4 skorzystali z zaproszenia Fundacji Orlen i odwiedzili mobilny event Rok Ignacego Łukasiewicza, w ramach projektu edukacyjnego #IGNACYteam. Skorzystali z innowacyjnych lekcji chemii, fizyki i ekologii. Tyle wiedzy! Aż włos się na głowie jeży Smile

Czytaj więcej...

Szczegóły

 

Regulamin przeglądu

Szczegóły

Szczegóły

PANI JESIEŃ LIŚCIE NIESIE – ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE


Przeszedł sobie dawno
śliczny, złoty wrzesień...
Teraz nam październik
Dała pani jesień...

Czytaj więcej...

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012