Aktualności

Szczegóły

Spotkanie z trenerem personalnym Pawłem Marcinkowskim

     Przeciętny dzień listopadowy zaczął się w naszej szkole nieprzeciętnie. Uczniowie klas 7-8 otrzymali olbrzymią dawkę motywacji podczas spotkania z trenerem personalnym Pawłem Marcinkowskim, właścicielem klubu fitness Fity.

Czytaj więcej...

Szczegóły

 

Regulamin konkursu

 

Szczegóły

Porządkujemy mogiłę  powstańców  styczniowych

     Wykorzystując piękną pogodę uczniowie z grupy wolontariackiej działającej przy naszej szkole wraz z panią Anną Zbaracką i księdzem Krzysztofem Banasiukiem uporządkowali mogiłę powstańców styczniowych.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Wizyta piłkarska

      Dziś nasze maluszki z klas 1-3 mogły poczuć się jak prawdziwi zawodnicy, a to za sprawą wizyty piłkarzy i trenerów z klubu LKS Orlęta Radzyń Podlaski. Zabaw i aktywności  było co niemiara. Zapraszamy do naszej fotorelacji z tej niecodziennej wizyty.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Event - Rok Ignacego Łukasiewicza

     Uczniowie klas 4 skorzystali z zaproszenia Fundacji Orlen i odwiedzili mobilny event Rok Ignacego Łukasiewicza, w ramach projektu edukacyjnego #IGNACYteam. Skorzystali z innowacyjnych lekcji chemii, fizyki i ekologii. Tyle wiedzy! Aż włos się na głowie jeży Smile

Czytaj więcej...

Szczegóły

 

Regulamin przeglądu

Szczegóły

Szczegóły

PANI JESIEŃ LIŚCIE NIESIE – ZAJĘCIA ŚWIETLICOWE


Przeszedł sobie dawno
śliczny, złoty wrzesień...
Teraz nam październik
Dała pani jesień...

Czytaj więcej...

Szczegóły

Dzień Chłopaka

   30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki, oprócz tradycyjnych życzeń, wręczyły kolegom prezenty. Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich uczniów słodką niespodziankę oraz sesje zdjęciowe w pirackiej fotobudce. Dodatkowo Dzień Chłopaka został ogłoszony Dniem Krawata, a chłopcy ubrani tego dnia w krawat byli niepytani na lekcjach.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego

     29 września uczniowie klasy IVa pod opieką pań: Ewy Soczyńskiej, Małgorzaty Bobruk i Anity Koczkodaj wybrali się na wycieczkę do Poleskiego Parku Narodowego.
   Zwiedzanie rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu przyrodniczego ukazującego piękno Polesia, zwierzęta zamieszkujące te tereny i ich zwyczaje Wiele radości dało nam oglądanie małych żółwików w hodowli żółwia błotnego.

Czytaj więcej...

Szczegóły

3 Zuchowy Turniej Sprawnościowy

    Dnia 01.10.22 r. odbył się 3 Zuchowy Turniej Sprawnościowy hufca ZHP Łuków, do którego należy nasza 6 Gromada Zuchowa Ogniki z Radzynia Podlaskiego. Spotkanie było pełne sportowych rywalizacji i zabaw integracyjnych.

Czytaj więcej...

Szczegóły

Samorząd Uczniowski SP 1 wybrany!

   W miniony piątek, 23 września, odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/23. Kandydatkami na przewodniczącą SU, były cztery uczennice:
1. Maja Kruczek VIII b
2. Aleksandra Obrębska VIII c
3. Laura Kowalik VI b
4. Julia Oworuszko VI b

Czytaj więcej...

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
   

Facebook  

   

Gościmy  

Odwiedza nas 195 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012