Aktualności
Szczegóły- Szczegóły
- Opublikowano: niedziela, 22, maj 2016 12:16
- Odsłony: 10371
Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galeria2016/magiczneogrody oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.
W piątek 20 maja 2016 r. uczniowie klas IIc, IId oraz IIIb pojechali na wycieczkę do Magicznych Ogrodów koło Puław. 40 osobową "gromadką" opiekowały się panie: Ela Duk, Iza Paszkiewicz z Ewa Wysokińską oraz Grażyna Szabrańska.
Po przybyciu na miejsce spotkaliśmy się z przewodnikiem i mogliśmy sie przenieść w świat magii, iluzji i fantazji. Pogoda bardzo nam dopisła tak jak i humory. Po długiej zabawie w bajkowym świecie wróciliśmy szczęśliwie do domu.
{gallery}galeria2016/magiczneogrody{/gallery}

