BAL  KARNAWAŁOWY  KLAS I

Karnawał to niezwykle radosny czas, w którym bardzo licznie uczestniczymy w zabawach, tańcach, maskaradach i balach. Nasza szkoła stworzyła uczniom klas 1 – 3  możliwość podtrzymywania tej pięknej tradycji i zorganizowała bal przebierańców w  niedzielę  31. 01. 2016r.

Przenieśliśmy się do świata „Czterech Pór Roku”,  a wszystko za sprawą pięknego przedstawienia w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Uczniowie przygotowani przez swoje wychowawczynie: p. Mirosławę Maciejewską, p. Dorotę Gomółkę, p. Iwonę Jurek, p. Marzenę Szczygielską, zaprezentowali ciekawy i radosny program artystyczny. Całość była urozmaicona pięknymi strojami zimowymi, wiosennymi, letnimi i jesiennymi (przygotowanymi przez  niezastąpionych  rodziców) oraz skocznymi piosenkami, do których akompaniował nam ojciec jednego z uczniów. Publiczność była zachwycona występem i nagrodziła dzieci gromkimi brawami, a p. Dyrektor pochwaliła w swoim wystąpieniu.
    Po części artystycznej na wszystkich uczniów czekał poczęstunek w stołówce szkolnej: kanapki, napoje, ciasta, owoce, cukierki.
    Następnie  dzieci wraz z wychowawczyniami i rodzicami udały się do sali gimnastycznej na dalszą część balu. Były liczne zabawy i tańce, które prowadził profesjonalny DJ - pan  Jarosław Stefaniak. Dzieci nie schodziły z parkietu, prezentując swoje umiejętności taneczne. Bawiły się doskonale, a uśmiech  przez cały czas gościł na ich twarzach. Mnóstwo pozytywnych emocji, wrażeń, niezapomnianych chwil na pewno pozostaną na długo w  sercach i pamięci dzieci i dorosłych.
   Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasza wspólna zabawa karnawałowa udała się - Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom, Rodzicom – serdecznie dziękujemy!
    Zachęcamy do obejrzenia zdjęć, które zamieszczamy dzięki uprzejmości i za zgodą Zakładu Fotograficznego Foto Expres w Radzyniu Podlaskim.