WYWIADÓWKA KLAS I-III

22 września br. odbyła się pierwsza wywiadówka w naszej szkole. Na początku rodzice spotkali się w sali gimnastycznej. Pani dyrektor Danuta Bukryj – Pałka przywitała wszystkich gości i przedstawiła porządek zebrania. Oprócz spraw bieżących takich jak: wybór trójek klasowych, dokonywanie wpłat na Komitet Rodzicielski czy zwrócenie szczególnej uwagi na materiały edukacyjne zakupione z dotacji celowej MEN zachęciła rodziców do zapoznania się z dodatkowymi ofertami zajęć pozalekcyjnych w szkole.

Jako pierwszy wystąpił pan Adam Pękała z propozycją utworzenia kółka szachowego. Następnie prezentacji dokonał pan Maciej Kosior, przedstawiciel nowoczesnego narzędzia edukacyjnego jakim jest platforma edukacyjna „Zdobywcy wiedzy”. Na zakończenie spotkania psycholog szkolny – pani Anna Targońska poinformowała zebranych o godzinach pracy w szkole (poniedziałek i wtorek godz.12.30 – 15.30, czwartek godz. 8.30-11.30) oraz o możliwości skorzystania z warsztatów rozwijających umiejętności wychowawcze. Zwróciła się do rodziców tymi słowami: „Dzięki zdobytej wiedzy będzie Wam łatwiej budować relację ze swoimi dziećmi opartą na szacunku, akceptacji i poszanowaniu indywidualnych potrzeb.” Zajęcia z psychologiem prowadzone będą w godzinach popołudniowych (3-4spotkania). Termin rozpoczęcia zostanie podany po zebraniu odpowiedniej liczby chętnych osób. Na warsztaty można będzie zapisać się osobiście w Sekretariacie Szkoły lub telefonicznie (tel. 83 352 71 41).
     Po zakończeniu części ogólnej rodzice zebrali się z wychowawcami w salach, by omówić sprawy organizacyjno – porządkowe.