TURNIEJ WIEDZY „KOCHAM CIĘ POLSKO”

13 czerwca br. w grupie świetlicowej klasy III d odbył się Turniej Wiedzy „KOCHAM CIĘ POLSKO”.  Zabawa wzorowana była na popularnym programie emitowanym w telewizji. Dzieci uczestniczyły w wielu konkurencjach, były to m.in.: kalambury, układanie haseł z rozsypanki literowej, głuchy telefon, zgadnij kim jestem, zabawa 5 sekund.

Uczniowie w czasie turnieju mogli sprawdzić swoją wiedzę dotyczącą historii Polski,  znajomości legend związanych z naszą Ojczyzną oraz zweryfikować informacje dotyczące poszczególnych miast naszego kraju.
    Turniej z założenia miał być formą zabawy zorganizowaną dla dzieci podczas zajęć świetlicowych. Okazało się, że uczniowie bardzo zaangażowali się w rozgrywki i poważnie ze sobą rywalizowali. Organizatorem turnieju była p. Agnieszka Kot. Ta forma zajęć bardzo przypadła dzieciom do gustu i na pewno zostanie powtórzona w przyszłym roku szkolnym. Uczniowie za wspólną zabawę otrzymali drobne upominki.