Aktualności

Szczegóły

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

    18 stycznia 2019r. w naszej szkole odbył się Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. Grupa uczniów z klas starszych w tym Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, jej Zastępca oraz młodzież z klasy VIIa i VIIIc. Cała gromada była przebrana za postacie z bajki Kubuś Puchatek, miedzy innymi Kubusia Puchatka, Prosiaczka, Tygryska, Hefalumpa, Krzysia czy Kłapouszka.

     Uczniowie chodzili do różnych klas. Przede wszystkim odwiedzili klasy młodsze, ale również klasy IV, VIIa i VIIIc. Zaglądali oni do klas podczas pierwszych czterech lekcji. Przebrani uczniowie wchodzili do klas wraz z muzyką z filmu Kubuś Puchatek. Następnie przeprowadzali oni krótki Quiz sprawdzający znajomość filmu wymienionego powyżej. Quiz ten składał się z 10 krótkich pytań. Każde zagadnienie zawierało 3 odpowiedzi: tylko jedna z nich była poprawna. Osoba, która udzieliła prawidłowej odpowiedzi dostawała pysznego cukierka. Dodatkowo  zadawali pytanie „ KTÓRY STRÓJ JEST NAJLEPSZY?”. Odpowiedzi były różne, ale liczyła się przecież dobra zabawa! A na sam koniec każde dziecko dostawało małą kolorowankę z Kubusiem Puchatkiem.

    Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się dobrze tego dnia i obiecujemy, że w naszej szkole będzie więcej tego typu dni!

    Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego

Monika Pawlina

   

Kalendarz wydarzeń  

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
   

Gościmy  

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

   

Facebook  

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012