Ósmoklasisto!

30.03.2020r. Dziś rozpoczynasz próbny egzamin. Przed godziną 9.00 wejdź na stronę WWW.cke.gov.pl, następnie:

1. Znajdź arkusz z języka polskiego. Zapisz go na dysku komputera.
  2. Rozwiązuj zadania na ekranie komputera, jak masz drukarkę-wydrukuj, możesz rozwiązywać na kartce papieru.
  3. Pracuj tak długo, jak wskazano na pierwszej stronie. Niektórzy mogą skorzystać
    z wydłużonego czasu pracy.
  4. Pracuj samodzielnie! Sprawdzasz swoje wiadomości i umiejętności.
  5. Zapisz rozwiązania.
  6. Po zakończeniu wyślij nauczycielowi  zadania w taki sposób, w jaki masz możliwość:
     zapisany plik, skan, zdjęcie.

Adresy:

1. Po sprawdzeniu nauczyciele poinformują Cię o wyniku. Podadzą wskazówki
     do dalszej pracy.

Od 30 marca do 1 kwietnia włącznie nie będą odbywały się zdalne lekcje uczniów klas 8.

Powodzenia!
 Bożena Płatek wraz z wychowawcami i nauczycielami