Konkurs matematyczny Kangur 2021

1.      Konkurs matematyczny Kangur odbywa się w wersji zdalnej 22.04.2021 r., godz. 900.

2.      Proszę zapoznać się z załączoną poniżej Instrukcją dla ucznia.

3.      Pliki z zadaniami oraz kartę odpowiedzi należy pobrać ze strony szkoły 22.04.2021 r., godz. 830.

4.      Ważne: każdy uczestnik musi mieć zainstalowany program Aprobat Reader DC. Program darmowy do pobrania ze strony https://get.adobe.com/pl/reader/ . Po pobraniu należy go zainstalować.

5.      W dniu konkursu przekazane zostanie hasło do otwarcia pliku z zadaniami. Hasło należy odczytać ze strony szkoły o godz. 900.
Uwaga! Plik z kartą zadań można zapisywać, zamykać i ponownie otwierać, o ile pole z imieniem i nazwiskiem jest puste. Jeśli pole IMIĘ i NAZWISKO zostanie wypełnione, to po zapisaniu i zamknięciu plik jest gotowy do wysłania na pocztę szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .  Po rozkodowaniu pliku proszę zwrócić uwagę na to, czy macie  właściwy zestaw zadań, właściwą kategorię (kl. II - Żaczek, kl. III-IV Maluch, kl. V-VI Beniamin, kl. VII -VIII Kadet).

6.      Konkurs trwa 90 minut. Kartę odpowiedzi należy odesłać po wypełnieniu - około 95 minut od uzyskania hasła do pliku z zadaniami.

7.      Każdy uczestnik zobowiązany jest dostarczyć/przesłać na adres szkoły Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgodę na uczestnictwo w konkursie (plik poniżej).

8.      Życzymy powodzenia!

Instrukcją dla ucznia.                                    Beniamin hasło

Karta odpowiedzi                                          Kadet hasło

Zgoda uczestnika konkursu                         Żaczek hasło

Maluch hasło

Nauczanie zdalne

Odwiedza nas 67 gości oraz 0 użytkowników.