Szczegóły

 

 

Lista nauczycieli  w roku szkolnym2018/2019

Lp.

Nazwisko i imię

Przedmiot

1.

Bobruk Małgorzata

j. angielski

2.

Bukryj-Pałka Danuta

historia, doradztwo zawodowe

3.

Błażewicz Maria

chemia, matematyka

4.

Bohuniuk Monika

nauczyciel wspomagający IV d

5.

Burdon Grażyna

pedagog

6.

Cisak Katarzyna

religia

7.

Chwedoruk Jolanta

geografia

8.

Dudzińska Barbara

matematyka

9.

Duk Elżbieta

kl. 1-3

10.

Duszak Ewa

wych. fiz.

11.

Ejsmont Barbara

muzyka, plastyka

12.

Filipuk Ewa

j. niemiecki

13.

Gil Barbara

j. angielski

14.

Gomółka Dorota

kl. 1-3

15.

Grochoła-Kalicka Agnieszka

nauczyciel wspomagający IV a

16.

Grzywna Kinga

bibliotekarz (urlop wychowawczy)

17.

Jaroszyńska Marta

j. angielski (zwolnienie)

18.

Jastrzębska Beata

biologia

19.

Jurek Iwona

kl. 1-3

20.

Kłos Danuta

świetlica

21.

Kułak Anna

tyflopedagog

22.

Koczkodaj Anita

nauczyciel wspomagający V b

23.

Korulczyk Izabela

religia, logopedia, n. wspomagający VIIIa (wych. fiz.)

24.

Kot Agnieszka

świetlica

25.

Kowalik Irina

j. angielski

26.

Krakowiak Marta

j. polski, logopedia

27.

Krzykała Marcin

wych. fiz.

28.

Laskowska-Woźny Monika

przyroda, wych. fiz.

29.

Lipka Teresa Agnieszka

kl. 1-3

30.

Łukaszczuk Teresa

j. polski

31.

Maciejewska Mirosława

kl. 1-3

32.

Michalak Nina

j. angielski

33.

Miłosz Agnieszka

matematyka

34.

Mocarz Krystyna

pedagog

35.

Oworuszko-Litwiniec Ilona

świetlica

36.

Pałasz Mirosława

j. polski

37.

Piec Ewa

j. polski, historia

38.

Pietroń Waldemar

informatyka

39.

Płatek Bożena

język polski

40.

Płatek Jarosław

informatyka, technika

41.

Samsonowicz-Kowalska Jolanta

nauczyciel wspomagający IV b

42.

Sielezińska Ewelina

nauczyciel wspomagający II a

43.

Sieromska Renata

j. polski

44.

Słonecka-Kapczuk Grażyna

bibliotekarz

45.

Słowikowska Irmina

matematyka

46.

Smęt Mariusz

wych. fiz.

47.

Sochal Jolanta

nauczyciel wspomagający III a

48.

Soczyńska Ewa

j. polski

49.

Stefaniuk Wojciech

religia

50.

Szabrańska Grażyna

kl. 1-3

51.

Szabrański Jarosław

matematyka

52.

Szczerba Dorota

kl. 1-3

53.

Szerszonowicz Marek

wych. fiz.

54.

Szram Grzegorz

wych. fiz.

55.

Szram Małgorzata

wdż, plastyka, wos

56.

Szyma Jolanta

kl. 1-3

57.

Śmieciński Patryk

informatyka

58.

Trawiński Janusz

fizyka

59.

Twarowska Elżbieta

historia

60.

Wlizło Iwona

bibliotekarz

61.

Wlizło Janusz

wych. fiz.

62.

Wojtaś Bożena

kl. 1-3

63.

Wójcik Jadwiga

matematyka

64.

Wysokińska Ewa

nauczyciel wspomagający

65.

Zając Elżbieta

świetlica

66.

Zając Iwona

nauczyciel wspomagający kl. IV c

67.

Zalichta Hanna

przyroda

68.

Zbaracka Anna

religia

   

Gościmy  

Odwiedza nas 7 gości oraz 0 użytkowników.

   
   
© Szkoła Podstawowa nr 1 w Radzyniu Podlaskim 2012