Informacje dla osób zapisujących dzieci na obiady szkolne

• Zapisy na obiady na rok szkolny 2017/2018 trwają od 1 czerwca do 30 czerwca bieżącego roku do wyczerpania 240 miejsc. Pozostałe zgłoszenia znajdą się na liście rezerwowej.
  • Zgłoszenie obowiązuje przez cały rok szkolny.
  •  Rezygnację należy zgłosić do 1 września 2017 r.
  • Karty zgłoszeniowe wydawane są w sekretariacie szkoły podstawowej oraz dostępne na stronie internetowej szkoły. Należy je składać po wypełnieniu do sekretariatu szkoły podstawowej.
  • Przy rekrutacji uwzględniamy datę złożenia kart do sekretariatu oraz wywiązywanie się z terminowych wpłat za obiady w bieżącym roku szkolnym.
  • Lista rezerwowa będzie rozpatrywana na bieżąco według następujących zasad:

- oboje rodzice pracujący,
               - wywiązywanie się z terminowych wpłat  za obiady w bieżącym roku szkolnym,
               - termin złożenia karty.

• Rodzice, którzy składają wnioski na obiady szkolne do MOPS lub GOPS proszeni są o zaznaczenie tego faktu na karcie zgłoszeniowej.
  • Wszystkich rodziców zapisujących dzieci na obiady szkolne prosimy o dokładne czytanie kart zgłoszeniowych i zapoznanie się z zobowiązaniami, które Państwo podpisują.

Informacje dla osób zapisujących dzieci do świetlicy szkolnej

• Zapisy do świetlicy na rok szkolny 2017/2018 trwają od 1 czerwca do 30 czerwca bieżącego roku do wyczerpania miejsc w ilości 125. Pozostałe zgłoszenia znajdą się na liście rezerwowej.
  • Zgłoszenie obowiązuje przez cały rok szkolny.
  •  Rezygnację należy zgłosić do 1 września.
  • Karty zgłoszeniowe wydawane są w sekretariacie szkoły i tu należy je składać.
  • Zgłoszenia składane są na dany rok szkolny.
  • Komisja rekrutacyjna sporządzi listę dzieci przyjętych do świetlicy w lipcu.
  • Wszystkich rodziców zapisujących dzieci do świetlicy prosimy o dokładne czytanie kart zgłoszeniowych i zapoznanie się zobowiązaniami, które Państwo podpisują.

Karta zgłoszenia dziecka do świetlicy i na obiady

Karta zgłoszenia dziecka  na obiady